isis

ISISPHARMA Dermatologie je velmi dynamicky se rozvíjející francouzská společnost se zázemím vývojových a výzkumných laboratoří ve Švýcarsku. Výzkum je klíčovým faktorem úspěchu společnosti ISISPHARMA ve světě dermatokosmetiky. Složení všech produktů laboratoří ISISPHARMA Dermatologie je také výsledkem důkladného výběru těch nejlepších a nejnovějších aktivních látek dostupných na světovém trhu. Hotové produkty prezentuje Isispharma na základě provedených klinických studií a na světový trh uvádí jednotlivé řady prostřednictvím dermatologické odborné veřejnosti.

Laboratoře ISISPHARMA Dermatologie patří k průkopníkům v oblasti použití mikrokapsličkové technologie. Díky této technologii dochází k dopravení účinné látky do správné vrstvy kůže, ve které má tato účinná látka maximální účinnost a rychlé viditelné zlepšení stavu pleti.

ISISPHARMA Dermatologie je světovým lídrem v péči o pleť s pigmentovými skvrnami, rozaceou a akné již téměř 40 let.


„Dle našich zkušeností není problematická pleť neřešitelný problém, proto jsme navrhli řešení k léčbě nejrůznějších typů kožních onemocnění.

Naše vědecké vize, vycházející z biochemie a buněčné biologie, nás vedou k neustálým inovacím našich produktů. Naším úkolem je umožnit pacientům používat produkty, kterými mohou kůži dlouhodobě ošetřovat, léčit a své onemocnění udržovat v klidovém stadiu.
Laboratoře ISISPHARMA neustále hledají nové substance, které poskytnou zejména vysokou účinnost a budou kůží dokonale snášeny. Cílem je poskytnout nejlepší řešení pro pacienty a snížit dopad na kožní problémy v každodenním životě. Zejména nabízíme pacientům pomoc při řešení problémů při rozacee, akné, hyperpigmentacích, atopickém ekzému a psoriáze.“

První uvedení produktů ISISPHARMA na český trh datujeme již v roce 1995. V této době Laboratoř ISISPHARMA prostřednictvím svého distributora nabízela na českém trhu pouze 4 produkty: Glyco A, Ruboril, Unitone 4 a Unitone.
Vzhledem ke změně strategie Laboratoře ISISPHARMA si společnost vybrala nového výhradního distributora a to společnost SARTIM PHARMA.
Laboratoř ISISPHARMA nyní jejím prostřednictvím nabízí českému trhu velmi pestré portfolio produktů na nejrůznější typy dermatologických a dermoesthetických potíží – více než 35 dermatologik.


Převratná novinka ze světa nanotechnologií nyní i v dermatologii:

Laboratoře ISISPHARMA ve spolupráci s předními anti-aging klinikami v USA vyvinuly zcela novou řadu dermo-esthetické péče - Nanoceuticals. Nyní jsou produkty Nanoceuticals celosvětově nejúspěšnější řadou značky ISISPHARMA Dermatologie. Při vývoji a výrobě této řady byly použity ultramoderní nanotechnologické výrobní postupy pro transport účinných anti-aging látek pod pokožku tj.do hlubších vrstev kůže. Zde brzdí a reparují změny způsobené zpomalením metabolizmu kůže, tzn. brzdí projevy stárnutí.
Vývoj anti-ageing produktů poslední generace prostřednictvím nanotechnologií výrazně posouvá možnosti léčby projevu stárnutí topickým preparátem..

nanoceuticals

 

© 2014-2018 MEDICAL PARTNERS S.R.O.