glyco a

 

CHEMICKÝ PEELING

Zevní aplikace kyseliny glykolové v malých koncentracích snižuje soudržnost buněk rohové vrstvy pokožky (korneocytů), ztenčuje nadměrnou tloušťku rohové vrstvy pokožky (stratum corneum disjunctum) a koriguje vzhled kůže. Při dlouhodobém používání, nebo při kombinaci s chemickým peelingem 70% kyselinou glykolovou GLYCO-70 v ordinaci lékaře, zlepšuje stav některých kožních onemocnění s hyperkeratotickými projevy. Zejména v případě nadměrné tvorby rohoviny např. ichtyozy, keratosis pilaris, callus, hyperkeratosis palmoplantaris, pityriasis rubra pilaris aj.), ale především všech forem acne vulgaris.

Krém je obzvláště vhodný ke zlepšení stavu mastné pokožky a kůže s tendencí ke vzniku akné po 20 roce věku.

Krém GLYCO-A pracuje s těmitro problémy pleti: odstraňuje nadměrnou rohovou vrstvu pokožky, zplošťuje jizvy po akné, zmenšuje velikosti pórů, vyhlazuje a zjemňuje povrch pokožky, vyhlazuje jemné povrchové vrásky, zesvětluje stařecké skvrny a jiné pigmentace na kůži.
Příznivě ovlivňuje celkovou pružnost kůže. Jeho použití je i u některých onemocnění nehtů s porušenou fragilitou – onychosis lamelaris distalis nebo při prevenci atrofií při léčbě kortikosteroidy.

Vzhledem k tomu, že se jedná o vysoce účinný přípravek doporučujeme před jeho používáním vždy konzultaci s dermatovenerologem.
Výrobek je bez parfemace, parabenů a phenoxyethanolu.

 

glyco a
GLYCO-A

 

 

© 2014-2018 MEDICAL PARTNERS S.R.O.